Ford, Volkswagen, Audi, Skoda ve Seat marka araçların tüm yedek parçalarının temini ve satışını gerçekleştiren Kale Otomotiv, sektörde 20 yıllık tecrübesi ile adından söz ettirmeye devam etmektedir. Adana merkezli olarak, Mersin ve Tarsus’ta toplam 4 şubesi olan Kale Otomotiv; üst düzey çözümler, son teknolojinin katkısıyla üretilen yedek parçalar, orijinallik, faturalandırma ve sıfır yedek parça faktörleri ile hizmet sunmaktadır. Akabinde hizmet ağımız ile ilgili olarak bilinmesi gerekenler aşağıdaki gibidir:

  • Adana, Mersin ve Tarsus’ta toplam 4 şube ve bu şubelerden 5 markanın araçları için yedek parça satışı,
  • B2B (İşletmeden, İşletmeye) ağı ile işletmelerin birbirleri ile toptan alışveriş yapabilmeleri,
  • Parça Sizde isimli e-ticaret sitesi ile perakende olarak, Türkiye geneline online yedek parça satışı,
  • 5 pazaryeri üzerinde faaliyet yürütme olanağı,
  • 30’dan fazla çalışan ile profesyonel hizmet ve uyumlu hareket mekanizması,
  • 3000 m2 üzerinde depo ile yedek parçaların toplanması ve satışın hızlı bir şekilde toptan veya perakende olarak gerçekleştirilmesi.

Yukarıdaki hizmet standartları çerçevesinde hareket eden; kalite, orijinallik, profesyonellik, uyum ve teknolojik altyapı ile dikkat çeken Kale Otomotiv, geleceğini de sağlama alarak, sizlere geçmişten geleceğe hizmet sunan bir marka yaratmak için gece gündüz çalışmaktadır.

Misyonumuz

Adana merkezli olarak faaliyet yürüten Kale Otomotiv; Ford, Volkswagen, Audi, Skoda ve Seat marka araçların yedek parçalarının; gerek toptan, gerekse de perakende olarak satışını gerçekleştirmektedir. Şu an Adana, Mersin ve Tarsus’ta 4 şubemizin bulunmasının yanında, 40 il için de dağıtım ağımız bulunmaktadır. Bu illere toptan yedek parça dağıtımı yapılmakta, siparişlere göre dağıtım ağı düzenlenmektedir. Kale Otomotiv, en iyisi olmak için çabaladığı bu yolda, günümüzde yedek parça ağını üst seviyeye getirerek, müşterilerine en hızlı şekilde ulaşmaya da devam ediyor.

Vizyonumuz

Günümüzde 40 il olan dağıtım ağımız, gelecek yıllarda Türkiye geneline ulaşacaktır. Gerek B2B sistemimiz, gerekse de e-ticaret ağımız daha fazla kitleye hitap edecek, hizmetlerimiz toptan ve perakende olarak sürdürülmeye devam edecektir. En temel hedefimiz ise şubelerimizin artırılması, Türkiye genelinde hem toptan, hem de perakende olarak faaliyetlerimizin devam ettirilmesidir. Şu an 30’dan fazla personel ile uyum içerisinde çalışmanın da ötesinde, personel ağımızı da genişleterek, Türkiye’nin en büyük yedek parça sağlayıcılarından biri olmak için çalışmalarımızı devam ettireceğiz.